parkovacie miesto v cene bytu

Kontaktné údaje

icon marker  Kaplna 900 84
Slovensko
 icon mail zahrady-kaplna@qualitysc.sk 
 icon telefon

Výhradný predajca

Logo RK Quality SC

RK Quality SC

Lichnerova 25, 903 01 Senec

(na pešej zóne, v obchodnom centre KOCKA)

pevná linka: 02 / 381 381 00

web: www.NehnutelnostiSenec.sk

 

Ing. Jozef Kaša

mobil: 0903 431 141

e-mail: jozef.kasa@qualitysc.sk

 

Jaroslava Molnárová

mobil: 0948 712 345

e-mail: jaroslava.molnarova@qualitysc.sk

O projekte

BÝVAJTE V ULTRANÍZKONÁKLADOVOM BYTE V OBJATÍ PRÍRODY

Poloha

Obec Kaplna je výnimočná svojou polohou a okamžitou dostupnosťou do dvoch krajských miest, a to Senec a Trnava. Územie je súčasťou katastrálneho územia Kaplna, ktoré sa nachádza na severnom okraji Podunajskej nížiny, kde rovinatý kraj prechádza do mierne zvlnenej Trnavskej pahorkatiny. Obec Kaplna je začlenená do okresu Senec v rámci Bratislavského kraja.

Projekt Záhrady Kaplna / Senec je situovaný na západnom okraji katastrálneho územia Kaplna a bezprostredne susedí s územiami Blatné, Igram, Báhoň, Cífer.

O projekte 

Bytové domy Záhrady Kaplna / Senec sa nachádzajú na ľavej strane cestnej komunikácie č.61 v smere Kaplna – Senec.

Súčasťou projektu sú štyri bytové domy. Architektúra vystihuje trend moderného bývania v spojení s prírodou, výhodami bývania na vidieku a blízkosťou mesta (Senec, Bratislava, Trnava). 

Projekt poskytuje možnosť bývania v uzavretom komplexe štyroch bytových domov, poskytujúcom vysokú mieru súkromia a bezpečnosti. Štyri objekty sú situované kolmo na prístupovú komunikáciu - cestu č.61.

V kaskádovitej línii ustupujú smerom od cesty do prostredia záhrad a stromov rastúcich na brehu Vištuckého potoka, ktorý je súčasťou bytového komplexu.

Malé záhradky tvoria súčasť bytov na prízemnom podlaží. Byty na 2.NP majú k dispozícii priestranné terasy a balkóny. Byty na vyšších podlažiach majú k dispozícii vždy po dva balkóny.

V obci Kaplna a v susednej obci Báhoň je k dispozícii plnohodnotná občianska vybavenosť: lekárske stredisko, nákupné stredisko, dve materské školy, a základná škola v ročníkoch 1. - 9.

Samozrejmou súčasťou projektu sú aj sadové úpravy a parková úprava areálu, ako aj vybudovanie detského ihriska slúžiaceho na voľné chvíle oddychu celej rodiny.

 

Dostupnosť 

 

  • len 9 km od Senca (10 min.)
  • len 15 km od Trnavy (18 min.)
  • len 30 km od Bratislavy (25-30 min)

Kľudné prostredie vidieka, s dobrou infraštruktúrou a občianskou vybavenosťou (pošta, škôlka, škola).

Nákupné centrum Outlet Voderady je vzdialené len 13 km (18 min).

Lokalita je veľmi dobre dostupná najmä od Bratislavy, Senca a Trnavy. Infraštruktúra lokality je napojená na cestnú komunikáciu č. 61, spájajúcu Trnavu a Senec, s pripojením na D1 (výjazd Blatné).

Prepojenosť lokality s Bratislavou sa ešte viac vylepší pripravovaným diaľničným napojením na cestu číslo 61 (stará Senecká cesta) zo smeru Bratislava –Trnava, ktorý sa začne budovať v roku 2015 a bude ukončený v roku 2016.

Stavba predstavuje rozšírenie prevádzkovanej diaľnice D1 v úseku Senec – Blatné (km 29,6 až 31,02) na šesť pruhovú diaľnicu a prestavbu križovatky Blatné, ktorá zabezpečí prepojenie všetkých smerov diaľnice D1 a cesty I/61.

Ku dnešnému dňu je Stavebné povolenie k výstavbe križovatky Blatné a k rozšíreniu diaľnice D1 smer BA - Senec a smer Blatné - Trnava, právoplatné.

Plánovaný začiatok výstavby: 2015   Plánované ukončenie 2016 

               

 BÝVAJTE AJ VY NADŠTANDARDNE